Odkazy na zaujímavé stránky

Na tomto mieste sa nachádzajú odkazy na internetové stránky mojich kamarátov, ktorí sa taktiež venujú fotografovaniu. Sú tu linky na moje obľúbené stránky, ktoré občas s fotením priamo nesúvisia, ale mohli by Vás tiež zaujímať.

Internetová stránka dobrého kamaráta, fotografa (hlavne) východoslovenskej prírody a grafika Jána Handzuša.
 
Dano Tabák je tiež môj dobrý kamarát, tiež veľmi dobrý fotograf. Vo svojej fotogalérii má dosť zaujímavých fotiek, ktoré sa oplatí vidieť. Taktiež je to človek, ktorý ma (aj keď to vtedy určite netušil) priviedol k programovaniu webov.
 
Slovenský fotoportál, prezentujúci diela amatérskych, ako aj profesionálnych fotografov. Je možné hľadať v kategóriách, podľa jednotlivých členov, ako aj podľa iných kritérií.
 
Taktiež fotoportál, s veľmi jednoduchou navigáciou a množstvom vynikajúcich fotografií. Na týchto stránkach som zverejnil niektoré zo svojich fotografií.
 
Moja stránka zameraná na webdesign a ponuku webdesign, redesing a SEO služieb. Súčasťou je taktiež portfólio, aj keď gro mojej činnosti sa na tejto stránke nenachádza.
 
Stránky slovenského fotografa a programátora Gabriela Pavlíka. Zameraná najmä na makrofotografiu prírody.
 
Slovenský fotograf Miroslav Bakoš. Skvelé fotografie prírody, krajiny, ľudí atď. Vrelo odporúčam...
 
Myspace stránka môjho dobrého kamaráta, ktorý sa venuje grafike, tvorbe bookletov pre /hlavne rockové/ kapely. Myslím si, že sú tie jeho veci veľmo fajnové =)...
 
Stránka zameraná na prezentáciu ľudí venujúcich sa rôznym štýlom umenia. Veľkú časť tvorí taktiež fotografia, prípadne digiart. Na týchto stránkach som zverejnil niektoré zo svojich fotografií.
 
Server ponúkajúci práce ľudí, ktorí sa venujú rôznym druhom umenia. Prevážnu časť však tvorí /art/ fotografia. Ľudia, ktorí hľadajú kvalitu /nie zbytočnú kvantitu/ by ju mali rozhodne navštíviť. Moje práce zverejnené na AL môžete najsť na tomto odkaze.
 
Stránka Petra Duroviča ponúka fotografie prírody, krajiny /taktiež makro/, ľudí, ako aj zvierat. Časť je venovaná taktiež čiernobielej fotografii. Určite sa oplatí navštíviť!!!
 
Stránka o horách, teda o fotografii hôr. Ich prevážna časť bola zhotovená v Alpách a Českých horách. Odporúčam všetkým priaznivcom hôr, turistiky a prírody... ako aj všetkým priaznivcom kvalitnej fotografie.
 
Košická fotografka Ria, venuje sa najmä fotografovaniu ľudí, svadobnému a darčekovému foteniu, komerčnej fotografii, foteniu na maturitné oznamká, fotobook. Na jej stránke nájdete veľmi peknú kolekciu čiernobielych, ako aj farebných fotiek.